OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları geçerli oluyor. Eşiniz yahut siz açmış olduğunızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

Farazi ortamda güvenemediğiniz insanlar adına yalnızca başına yahut arkadaşınız ile ayrı bir oda da okey oyna yapabiliyorsunuz.

Mynet Okeyin bir öteki balkı kısmı da size top ücretsiz okey oynama hizmeti sunabilmesi olmakta. Eğer dilerseniz birkaç yararı olan paketi satın alabilirsiniz ancak paketiniz olup olmaması asla okey oynamanıza yahut masaya oturmanıza sizin açınızdan duvar oluşum etmeyecektir. Anasayfa

Her saat henüz sefalı ve bol bir hile isteyen kullanıcıların bu noktada yeğleme etmiş olduğu en biline ve uz internet sitesi ise, bu sitesidir. Mobil Canlı Okey Oyunu Oyna Salonları

Böylelikle dörder kişiden oluşan masalarda kendinize yemeden içmeden nokta bulabilir ve bir an önce oyunu oynamaya çıbanlayabilirsiniz. İlk olarak başlayacak kişide 15, öteki kişilerde ise 14 taşla başlamış olan oyunda serileri renklerine nazaran veya sıralı olarak dizmek gerekmektedir.

Dolayısıyla online desise konusun da yeğleme edilebilecek ülkü platformlardan olan okeyy.kemiksiz, aynı zamanda insanlara kolay bir tasarruf da sunabilmektedir.

Düzgülü ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, sahne kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Az vaktiniz olduğunda kısaca oyunlar açarak hemen bitirebilir yada bolca vaktiniz var ise bitirme sayısını yükselterek vaktinizi şatır bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Okey oyna isteyen her kesimden ve her yaşfecir insana hizmet veren bir künde sitesi olan okeyy.safi sitesi bayanlara özel okey odalarına sahip özel bir şehir olma özelliğine sahip.

beğenmeyen oynamasın o mevsim ne demişler gülü seven dikenine katlanır yani okey oyununu seviyosnız reklamlarıda bekliceksiniz

Okey oyna sizi rahatsız edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan eğlekımlara özel odalarda sadece hanımlar arsa tuzakıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi huzursuz etmesine cevaz verilmiyor. İsteğinize rabıtalı olarak öteki kumar odalarına girerek okey oyna.

Niteliksiz okey yekten bir tomar rauntta 4 düzenci ile oynanır. Oyunun amacı, oyunun başında aldığınız kafalangıcından itibaren en bir araba puana malik olmaktır.

Oyunumu belirtildiği üzere kökü çok çarkıt zamana müstenit ve sosyal ortamda sıklık ile ihvan aracılığıyla oynanan bir oyundur. Aynı zamanda kendi çevrenizde sosyalleşme imkanı sağlayıcı sitemiz, online olarak bu avantajı da esenlamaktadır. Yalnızca kendi çevrenizle baş başa bir odada toplaşıp baziçe mu oynamak istiyorsunuz?

çok güzel hile cümle yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın devamını oku ve abuk subuk mesajlar yazmasın gönülım dilek ediyorum lütfen

Okey plus oyununu hem masabedenü bilgisayardan, hem de taşınabilir telefonundan oynayabilirsiniz. Hareketli telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden bile aracısız online demetlanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Külah odalarına doğruca girebileceğiniz kabil, kendiniz bile bir okey plus temaşa odası hevesliabilirsiniz. Açtığınız odaya konuk oyuncuların dahil olması sinein bekleyebilir yahut istediğiniz oyuncuyu davet edebilirsiniz.

istanbul okey

Report this page